ÜYELİK BAŞVURU FORMU

Derneğe üye olabilme şartları:

a)       18 yaşını bitirmiş ve medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip gerçek kişiler olmak,

b)       Toplumda ve çevresinde uyumlu ve olumlu değerlere sahip olmak,

c)        Trafik suçları ile kabahat veya taksirli suçlar dışında yüz kızartıcı suçlardan veya herhangi bir suç nedeniyle 3 yıldan fazla HAPİS veya AĞIR HAPİS gerektirmiş mahkumiyet kararı almamış olmak,

d)       TC Vatandaşı olmayanların üye olabilmeleri için ayrıca Türkiye de ikamet etme hakkına sahip olma koşulunun bulunması,

e)       Gerek Medeni Kanun ve Dernekler Kanunu, gerekse Türk Silahlı Kuvvetleri ile Kamu kuruluş üyeleri hakkında düzenlenmiş yasalarda üyeliği engelleyen kısıtlılık durumları saklıdır.

f)         Asil üyelere ilişkin olarak, (muafiyetten faydalanma şartları oluşmadığı sürece) Yönetim Kurulunun teklif ettiği ve Genel Kurul tarafından onaylanan üyelik giriş ödentisini yapmış olmak.

Üyelik başvuru formunu lütfen bilgisayarınıza indiriniz.(İndir)

İndirdiğiniz üyelik başvuru formunu doldurup scan ediniz veya net bir şekilde fotoğrafını çekiniz. Aşağıdaki kısa formu doldurup, dosyla ekle kısmında doldurduğunuz üyelik başvuru formunu ekleyerek formu gönderiniz. Üyelik başvuru talebiniz, yönetim tarafından incelenecek ve gerek görülürse tarafınıza dönüş yapılacaktır. İlginize teşekkür ederiz.