+90 232 483 33 52 | 0.530 370 30 25

Başkan’dan…

Kültürpark’ımızın değerli üyeleri.

Nezih bir seçim dönemi ardından 10 Ocak 2016 pazar günü güven duyup verdiğiniz kıymetli oylar ile  ben ve değerli arkadaşlarım kulübümüzün yönetimine seçildik ve 18 ocak pazartesi günü de görevi resmen devralıp hep beraber çalışmaya başladık.

Tespit ettiğimiz önem sırasına göre hedeflerimizi zaman içinde gerçekleştirip sizlere vermiş olduğumuz sözleri tutacağız.

Önemli olan, bu güzide kulübümüzün  sizlerle beraber ve el birliği içinde sportif ve sosyal yaşam olarak en üst düzeye çıkarılmasıdır.

Öncelikle iletişimimizi en üst düzeye çıkarmak istiyoruz. Bu konuda sizlere göndermiş olduğumuz iletişim güncelleme formunun doldurulup bir şekilde sekreteryamıza gönderilmesini rica ediyoruz.

Çok şikâyet alan soyunma odalarında çok ciddi bir yenileme faaliyetini bu gün olarak yarılamış bulunuyoruz. Çok kısa süre içinde bu mekânları sizlere layık olacak şekilde kullanımınıza sunacağız.

Yapılması gereken çok iş olduğunu biliyoruz. Kolay olmadığını da biliyoruz. Ve biz bu yüzden aday olduk; sorunları çözeceğiz ve kulübümüzün güzelliklerini beraber yaşayacağız.

Sizleri kısa sürelerde ve sık sık  E-Bültenimiz ile gelişmelerden, faaliyetlerden, kutlamalardan haberdar edip Kültürpark'ta aile yaşamımızın daha da gelişmesini sağlayacağız.

Kulübümüzün kuruluş amacı olan Tenis ile ilgili sizleri memnun edecek güzel girişimleri yakında bilgilerinize sunacağız.

Kulübümüzün güzelliklerini beraberce yaşamak üzere kulübümüzde daha çok bir arada olmayı diler, saygılar sunarım.

Server Uyaroğlu
Yönetim Kurulu Başkanı