+90 232 483 33 52 | 0.530 370 30 25

eski3eski1Kulubümüz 1941 yılında o günkü şartlar içerisinde bir çok zorluğu başarmış olan 8 kişi tarafından Dr. Behçet UZ, Reşat LEBLEBİCİOĞLU, Nejat ECZACIBAŞI, Said ODYAK, Cahit ÇEÇEN, Ali Halim BAYER, Sadi İPLİKÇİ ve Alaaddin KAZANOVA “Kültürpark Tenis Kulübü” adıyla kurulmuştur.

…Bizzat Kurucularının tüzükte belirtiği mevzu ve gayemiz ” Tenis Sporunu geliştirmek, gençler arasında yaymak ve kabiliyetli gençleri şehirler arası ve beynelmilel sahada memleketimizi temsil edebilecek seviyelerde yetiştirmek. Her sporcuda mevcut olması lazımgelen düşünsel, kültrel ve sosyal vasıfların faal üyelere aşılanması için konferanslar, müsahabeler, müsamereler, tanışma toplantıları sportif dersler yukarda belirtilen mevzu ve gayeye müvazi olarak oyun ve eğlenceler tertip etmek gibi teşebbüsler, kulübün faaliyetleri meyanınıdadır. “dir.

…Zorluklarıyla başarılarıyla 70 yılı geride bırakıp bu zaman zarfında Türk sporuna sayısız hizmetler veren, oyuncular yetiştiren gelişen, kökleşen ve bugün İzmir’ in sosyal, kültürel ve sportif hayatında layık olduğu yere gelen Kulübümüz, kuruluşundan itibaren Türk tenis sporunun lokomotiflerinden olmuştur.

…Kültür Park Tenis Kulübü ailesi olarak arzumuz ve hedefimiz hiç durmadan çıtayı her gün yeni ve daha yüksek noktalara taşımaktır.


111 - kopya

MERKEZ KORT

9592

TRİBÜNLER VE MERKEZ KORT

526

ULUSLARARASI WOMENS CIRCUIT TURNUVASI

198 - kopya

TEKERLEKLİ SANDALYE ÜYELERİMİZ KARIŞIK ÇİFTLER TURNUVASI

420 1

ULUSLARARASI WOMENS CIRCUIT FİNALİNİ ZAMANIN İL SPOR MÜDÜRÜ SN. SABRİ SADIKLAR, İL MÜDÜR YARDIMCISI SN. KEMAL LALE BAŞKAN VE YÖNETİCİLERİMİZ İLE İZLERKEN

kaymakamlik kursu

KONAK KAYMAKAMLIĞI İLE BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ KURSLAR